Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player

Bizden Haberler

 • Tüpraş Batman Rafinerisi Asfalt Pompa Sahası

  Tüpraş Batman Rafinerisi Asfalt Pompa Sahası Yenilenmesi İşi yapım işlerine başlandı.
 • Amman DISI-Mudawarra Su Taşıma Sistemi Projesi

  Amman DISI-Mudawarra Su Taşıma Sistemi Projesi yapım işlerine başlandı..
 • Hatay Doğal Gaz Boru Hattı

  Kilis ve Hatay Doğal Gaz Boru Hatlarının Yapım işleri Mevcut Gaziantep - Mersin Doğal Gaz Boru Hattı’nın uygun bir noktasında (yaklaşık KP 7242) aynı saha içerisinde tesis edilecek olan Hot-tap vanası ve Pig İstasyonu ile başlayarak…
 • Botaş Tarsus - Mersin Doğal Gaz

  16 inch ile 3 inch muhtelif çap aralığında toplam 12.000 metre uzunluğunda düşük basınçlı doğal gaz çelik boru hattı ile istasyonları bağlantı ekipmanları özel geçişler (kısaca sistem) işleri ile Mersin Şehir ve Sanayi Doğal Gaz Dağıtım Hattı..
 • Antalya Doğal Gaz Loop Hattı

  Antalya Doğal Gaz Loop Hattı (Çakıcı Pig İstasyonu - Burdur Ayrımı) Yapım İşi. Mevcut Isparta - Nazilli Doğal Gaz Boru Hattı’nın yaklaşık KP 135 118 noktasında (bu nokta Antalya Doğal Gaz Loop Hattı için KP 0 000 olarak tanımlanmıştır)
 • TPAO Kurkan Ham Petrol Üretim İstasyonu

  Toplam kapasitesi yaklaşık 100.000 varil olan çeşitli ebatlardaki tanklardan oluşan tank çiftliği ile müştemilatının yapımını idari binaların atölyelerinsundurmaların trafo köşkünün ve yardımcı binalarının inşaatını malzemelerinin teminini..
Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Artan iş hacmimiz doğrultusunda bünyemize sürekli yeni takım arkadaşları eklemekteyiz. Firmamıza başvurmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun. Başvurularınız en kısa zamanda değerlendirilecektir.